admin

W teraźniejszych czasach coraz większa liczba osób kreuje swoje obowiązki służbowe też oprócz biurem. Jeżeli już posiadamy służbowego laptopa to zwyczajnie zabieramy go ze sobą do domu. Nie w każdej firmie służbowy laptop to norma i pracodawca może wymagać od was zdalnej pracy w domu na waszym własnym sprzęcie.

W takim przypadku warto zainwestować swoje środki finansowe w miniaturowy komputer. Komputer można aktualnie kupić za niecałe dwa tysiące, niemniej jednak również za ponad dziesięć tysięcy zł (źródło informacji: bezwentylatorowy komputer). Droższe modele są produkowane dla graczy, którzy potrzebują najwyższej jakości sprzętu, ażeby móc pograć w swoją ulubioną grę komputerową. Jeżeli dla was komputer ma służyć jedynie i tylko do zdalnej pracy to warto zainwestować w któryś z tańszych i bardziej podstawowych modeli (źródło informacji: Intel Core i3). 
Tanie komputery pozwolą wam na wykonywanie wszystkich waszych służbowych obowiązków, czyli przeglądanie internetu, wysyłanie maili oraz obsługiwanie pakietu Microsoft Office. Są to zdecydowanie najczęściej realizowane czynności przez pracowników biurowych i bez problemu będziecie mogli małym komputerze. Mini komputer będzie również zajmował niedużo miejsca, co zdecydowanie będzie dużym plusem, jeżeli już nie posiadacie specjalnego miejsca do pracy. Jest to niewielki i dość tani sprzęt, ale spokojnie posłuży wam cudownie przez sporo lat. Komputery są o wiele bardziej wytrzymałe, niż laptopy i średnio każdy komputer cudownie funkcjonuje prze osiem albo dziesięć lat. Po tym czasie będziecie na nieszczęście musieli zainwestować w nowy model.  

Warto sprawdzić: Mini PC.