Sen w podróży – ibis styles

Hotele, które zaliczane są do międzynarodowych sieci hoteli są już same w sobie gwarantem wysokiej klasy świadczonych usług. Jednym z takich hoteli jest ibis styles. Jest to najbardziej przyszłościowy i utrzymany na najwyższym poziomie hotel w Wałbrzychu i okolicach.

Hotel został wykonany z konstatują głównie o klientach biznesowych. Ale także rodziny z dziećmi wyszukają tutaj miejsce do wspaniałego wypoczynku.

Hotel Wałbrzych oferuje pokoje o zbliżonym standardzie. Można je zamówić dla rodziny z dziećmi. Goście hotelowi przed przyjazdem do hotelu mają sposobność zamówienia łóżeczka dla dziecka a też podgrzewacza do butelek. W czasie całego pobytu właściwie każdy z gości ma możliwość skorzystać z bezpłatnego parkingu, na którym może zostawić swój samochód.

W cenę każdego pokoju wliczone jest też śniadanie. Jest ono serwowane w głównej restauracji w określonych godzinach. Śniadanie jest podawane w formie szwedzkiego bufety. Mnogość dań i szeroki wybór potraw ciepłych i zimnych sprawiają, że każdy z gości znajdzie tutaj coś dla siebie.

Goście hotelowi mają też zagwarantowany dostęp do internetu. Posiadają też sposobność wykorzystywania urządzeń do drukowania, które znajdują się w głównej recepcji. A przy tym bez ograniczenia można korzystać z kawy i herbaty w ramach ogólnie dostępnego lobby.

Noclegi Wałbrzych we wspaniałym hotelu to także spełnienie marzeń uczestników szkoleń i konferencji. Hotel dysponuje innowacyjnym zapleczem szkoleniowym, z którego można bez limitu skorzystać. Wszystkie sale szkoleniowe są bardzo dobrze wyposażone.

Należy spostrzec: hotel Wałbrzych.