Wybierz dobry nocleg – hotel Wałbrzych

Hotele, które zaliczane są do międzynarodowych sieci hoteli są już same w sobie gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Jednym z takich hoteli jest ibis styles. Jest to najbardziej przyszłościowy i utrzymany na najwyższym poziomie hotel w Wałbrzychu i okolicach.

Hotel został wykreowany z analizują głównie o klientach biznesowych. Ale też rodziny z dziećmi poszukają tutaj miejsce do wspaniałego wypoczynku.

Hotel Wałbrzych oferuje pokoje o zbliżonym standardzie. Można je zamówić dla rodziny z dziećmi. Goście hotelowi przed przyjazdem do hotelu mają sposobność zamówienia łóżeczka dla dziecka a również podgrzewacza do butelek. W czasie całego pobytu właściwie każdy z gości ma możliwość korzystać z bezpłatnego parkingu, na którym może zostawić swój samochód.

W cenę każdej osoby pokoju wliczone jest także śniadanie. Jest ono serwowane w głównej restauracji w określonych godzinach. Śniadanie jest podawane w formie szwedzkiego bufety. Mnogość dań i szeroki wybór potraw ciepłych i zimnych sprawiają, że prawie każdy z gości znajdzie tutaj coś dla siebie.

Goście hotelowi posiadają także zagwarantowany dostęp do internetu. Mają też sposobność używania urządzeń do drukowania, które znajdują się w głównej recepcji. Oprócz tego bez ograniczenia można korzystać z kawy i herbaty w ramach ogólnie dostępnego lobby.

Noclegi Wałbrzych we wspaniałym hotelu to także spełnienie marzeń uczestników szkoleń i konferencji. Hotel dysponuje nowoczesnym zapleczem szkoleniowym, z którego można bez limitu korzystać. Wszystkie sale szkoleniowe są właściwie wyposażone.

Warto zobaczyć: hotele Wałbrzych.